szkola z misja duze

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie klas ósmych i oddziałów gimnazjalnych,

zachęcamy do zapoznania się informacjami dotyczącymi zasad rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych, które znajdują się na stronie: Zasady rekrutacji w szkołach prowadzonych przez Departament Edukacji Miasta Wrocławia oraz w poniższych załącznikach.

Informacje o progach rekrutacyjnych do szkół średnich we Wrocławiu w ostatnich latach można uzyskać na stronie: http://www.doradcy-wroclaw.pl/

Szkolny Konkurs Plastyczny

Zapraszamy do udziału w I- wszym Szkolnym Konkursie Plastycznym – MÓJ WYMARZONY ZAWÓD I JEGO ATRYBUTY– kim będę – kiedy dorosnę?

Do udziału zapraszamy wszystkie dzieci z klas 0 – III.

Cele konkursu:

- preorientacja zawodowa;

- pobudzanie wyobraźni dziecięcej;

- rozwijanie twórczych zainteresowań techniczno – plastycznych;

REGULAMIN:

- w konkursie mogą brać udział dzieci z klas 0 - III;

- prace można wykonywać techniką dowolną na formacie A4 lub A3;

- prace powinny zawierać czytelną wizytówkę napisaną na komputerze: tytuł pracy, imię, nazwisko i wiek wykonawcy, imię i nazwisko opiekuna;

- termin oddawania prac: od 25.02.2019r. do 15.03.2019r.;

Zapraszamy serdecznie do udziału i życzymy fantastycznych pomysłów na przyszłość ;)

Agnieszka Głowacka - pedagog
Marta Kowalska - psycholog

Szanowni Państwo! Drodzy Rodzice! Kochane Dzieci!

Otrzymaliśmy zaszczytny tytuł Szkoły z Misją. To dzięki Waszemu zaangażowaniu w chęć niesienia pomocy innym, możemy cieszyć się wspólnie z tego wyróżnienia. Zostaliśmy docenieni przez Fundację Redemptoris Missio. Od trzech lat aktywnie uczestniczymy w akcji OPATRUNEK NA RATUNEK. W tym roku również rozpoczniemy tę akcję po feriach. Już dziś zapraszam wszystkich do udziału w zbiórce materiałów opatrunkowych.

Serdecznie wszystkim dziękuję i gratuluję.
Agnieszka Głowacka - koordynator