szkola z misja duze

Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie,

już po raz kolejny obchodzimy w naszej szkole Międzynarodowy Tydzień Tolerancji. I jak zawsze prosimy wszystkich o zaangażowanie się w realizowane przedsięwzięcia. W tym roku będzie barwnie i ciekawie.

Każdy dzień obchodzimy w innym kolorze i pod innym hasłem wiodącym:

-poniedziałek to OTWARTOŚĆ w kolorze różowo- fioletowym. Tego dnia klasy 4. w budynku B i część 5. (a,b,c,d) w budynku A niech przyniosą kartki w kolorze różowym czy fioletowym i przykleją taśmą w dowolnym miejscu szkoły. Na kartkach możecie umieszczać uśmiechnięte buźki, kwiatki, różne pozytywne symbole czy po prostu słowa otwartość czy tolerancja.

A skoro OTWARTOŚĆ, to poniedziałek ogłaszamy dniem bez telefonów komórkowych! Tego dnia jesteśmy otwarci na innych, rozmawiamy, bawimy się i spędzamy wspólnie czas.Ponadto każdy uczeń przychodzi do szkoły ubrany lub przystrojony w jakiś fioletowy element.

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie klas ósmych i oddziałów gimnazjalnych,

zachęcamy do zapoznania się informacjami dotyczącymi zasad rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych, które znajdują się na stronie: Zasady rekrutacji w szkołach prowadzonych przez Departament Edukacji Miasta Wrocławia oraz w poniższych załącznikach.

Informacje o progach rekrutacyjnych do szkół średnich we Wrocławiu w ostatnich latach można uzyskać na stronie: http://www.doradcy-wroclaw.pl/

Szkolny Konkurs Plastyczny

Zapraszamy do udziału w I- wszym Szkolnym Konkursie Plastycznym – MÓJ WYMARZONY ZAWÓD I JEGO ATRYBUTY– kim będę – kiedy dorosnę?

Do udziału zapraszamy wszystkie dzieci z klas 0 – III.

Cele konkursu:

- preorientacja zawodowa;

- pobudzanie wyobraźni dziecięcej;

- rozwijanie twórczych zainteresowań techniczno – plastycznych;

REGULAMIN:

- w konkursie mogą brać udział dzieci z klas 0 - III;

- prace można wykonywać techniką dowolną na formacie A4 lub A3;

- prace powinny zawierać czytelną wizytówkę napisaną na komputerze: tytuł pracy, imię, nazwisko i wiek wykonawcy, imię i nazwisko opiekuna;

- termin oddawania prac: od 25.02.2019r. do 15.03.2019r.;

Zapraszamy serdecznie do udziału i życzymy fantastycznych pomysłów na przyszłość ;)

Agnieszka Głowacka - pedagog
Marta Kowalska - psycholog