szkola z misja duze

Samorząd Uczniowski życzy wszystkim Uczniom i ich Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom Szkoły bezpiecznego i radosnego wypoczynku. Niech ten wspaniały czas umożliwi Wam pełne korzystanie z uroków zimy, dostarczy niezapomnianych wrażeń i wielu ciekawych przeżyć. Odpoczywajcie, cieszcie przygodami, poznawaniem nowych miejsc i ludzi.

bezpieczneferie

baner Góra Grosza 1200x400

Akcja Góra Grosza organizowana jest w szkołach i przedszkolach w całej Polsce

w dniach od 26 listopada 2018 do 2 stycznia 2019 roku.

Akcja umożliwia otwarcie się na drugiego człowieka, podjęcie wspólnego dzieła, do którego każdy może się przyłączyć i aktywnie je wspierać. Najlepsze co możemy dać dziecku, to rodzina, w której może czuć się bezpiecznie, rozwijać się, rozwijać swoje pasje i zainteresowania, nawiązywać przyjaźnie. 70 tysięcy dzieci przebywających w opiece zastępczej czeka na taką rodzinę. Dlatego celem akcji Góra Grosza jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać.

Zapraszamy! Przyłączcie się do nas!
Grosiki można wrzucać do specjalnych puszek u przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego

Dziękujemy za zaangażowanie

Dnia 26 listopada nasza szkoła obchodzi

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Wszyscy (uczniowie i nauczyciele) przynoszą tego dnia swoje ulubione pluszowe misie.

Posiadacze misia są w tym dniu niepytani!

Miś

szkola

Witamy w nowym roku szkolnym 2018/2019

Wszystkim Koleżankom i Kolegom życzymy dużo uśmiechu, wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia zamierzonych celów i samych sukcesów.

Życzymy, by szkoła była dla Was miejscem radości i wielu przyjaźni, aby zdobywanie wiedzy było fascynującą przygodą, rozwojem własnych uzdolnień i zainteresowań.

Rodzicom oraz kadrze pedagogicznej i pracownikom szkoły życzymy wielu niezapomnianych wrażeń i efektywnej pracy przynoszącej satysfakcję.

Opiekun Joanna Molęda-Słomka