szkola z misja duze

Liveworksheets

Zarząd Uczniowskiego klubu Sportowego „REKIN” SP 50 Wrocław ma przyjemność poinformować, że na przełomie maja i czerwca 2020 r. aż czworo wychowanków naszego Klubu (będących uczniami SP nr 50) za swoją ciężką i systematyczna pracę otrzymało Nagrodę Prezydenta Wrocławia za wybitne osiągniecia sportowe w 2019 r..

Nagrodzeni Zawodnicy to:

- Weronika Szczygieł

- Mikołaj Pukas

- Karol Grudziński

- oraz po raz drugi z rzędu: Wiktor Smoszna.

Nagrodzony został również Trener Klubu: p. Marian Bigos.

Dodatkowe informacje dotyczące wspomnianej Nagrody Prezydenta oraz pełna lista nagrodzonych sportowców:

- https://doba.pl/wroclaw/artykul/rekordowe-nagrody-prezydenta-dla-wroclawskich-sportowcow-i-trenerow/29317/0

- https://doba.pl/media/files/wroclaw/2020/NagrodyPrezydenta-2019.xls

SERDECZNIE GRATULUJEMY I TRZYMAMY KCIUKI ZA DALSZE SUKCESY!

Wyniki Konkursu Matematycznego KANGUR 2020 ONLINE

Z ogromną radością informuję, że w tegorocznym Konkursie Matematycznym KANGUR 2020 przeprowadzonym ONLINE odnieśli sukces następujący uczniowie:

Najlepszy Bardzo Dobry wynik otrzymały uczennice z kl.8b:
KRZYZOSIAK Anna
KRZYŻOSIAK Marta

Natomiast uczniowie wyróżnieni to:

Czytaj więcej...

Sukces naszych uczniów

Z wielką przyjemnością informujemy o ogromnym sukcesie naszych uczniów w III Powiatowym Konkursie o Wrocławiu "Kocham Cię, Wrocław" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 8 we Wrocławiu (konkurs bierze udział w XXV edycji "Wielkiej Nagrody Wrocławia").

Drużyna naszej Szkoły w składzie: Hanna Herda, Nikola Ankiel i Natalia Piorun z klasy VIIIC zajęła III miejsce. Natomiast drużyna uczniów z klasy VIIIA w składzie: Mikołaj Kunysz, Hanna Turzańska, Wojciech Kaczkowski otrzymała wyróżnienie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Nauczyciele informatyki

Dolnośląski Konkurs Polonistyczny - zDolny Ślązak z języka polskiego

Miło nam poinformować społeczność naszej Szkoły, iż uczennice:

Aleksandra Suchecka z klasy VIIIB oraz
Hanna Turzańska z klasy VIIIA

uzyskały zaszczytny tytuł laureata Dolnośląskiego Konkursu Polonistycznego - zDolny Ślązak z języka polskiego. Wiąże się to ze zwolnieniem z egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego oraz priorytetowym przyjęciem do szkoły średniej. Jest to ogromny sukces Uczennic i powód do radości dla naszej szkolnej społeczności.

Gratulujemy, cieszymy się i życzymy dalszych sukcesów!