szkola z misja duze

Liveworksheets

Informacja dotycząca działalności świetlicy szkolnej

Szanowni Państwo w załączniku znajduje się informacja,dotycząca działalności świetlicy szkolnej oraz korzystałnia z obiadów przez uczniów z klas I - III.

Zespół Nauczycieli Świetlicy

Załączniki:
Pobierz plik (Informacja.pdf)Informacja.pdf[ ]107 kB

Zapisy do świetlicy na rok szkolny 2020/2021

Kartę zapisu można pobrać ze strony szkoły lub w sekretariacie Szkoły.
Wypełnioną i podpisaną kartę można przesłać na adres mailowy Szkoły : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub złożyć w sekretariacie.
Od 1 września karty można składać także w świetlicy w budynku B.
                                                                                         Zespół Nauczycieli świetlicy
Załączniki:
Pobierz plik (karta zapisu do świetlicy 2020-21.pdf)karta zapisu do świetlicy 2020-21.pdf[ ]194 kB
Wyniki szkolnego konkursu plastycznego pt. ,,Kartka na Dzień Matki".

Zespół Nauczycieli świetlicy ma przyjemność ogłosić wyniki szkolnego konkursu plastycznego
 pt.,,Kartka na Dzień Matki".

W kategorii Uczniów klas I - III:
  I miejsce Olimpia Oleksiak kl. IIc
  II miejsce Iga Sagan kl. II f

W kategorii Uczniów klas IV- VIII:
  I miejsce Zofia Poprawa kl. VIIe
  II miejsce Urszula Zapotoczna kl. Vd
  III miejsce Anna Bryłka - Nadolska kl. VIa

Nagrody zostaną przekazane Wychowawcom klas i wręczone razem ze świadectwami.
                                                                                      Gratulujemy!
                                                                              Zespół Nauczycieli świetlicy

Rozstrzygnięcie XX Miejskiego Konkursu Plastycznego ,,Maska karnawałowa".

Dnia 7 lutego 2020r. został rozstrzygnięty XX Miejski Konkurs Plastyczny pt."Maska karnawałowa",zorganizowany przez nauczycieli świetlicy SP nr 50 we Wrocławiu.

Prace konkursowe były wykonane różnorodnymi technikami, bogato zdobione, kolorowe i zachęcające do wykorzystania ich na balu karnawałowym.

Jury miało trudne zadanie i po długich naradach przyznało trzy miejsca oraz trzy wyróżnienia.

I miejsce Milena Palczak SP nr 50

II miejsce Szymon Drwal SP nr 4

III miejsce Nina Szuturma SP nr 99

Wyróżnienia otrzymują:

Maja Gondek ZSP nr 17

Maria Jankowska SP nr 50

Hanna Dumicz ZS nr 9

Nagrody, dyplomy i podziękowania zostaną wysłane początą.

Wszystkim Uczniom i Nauczycielom serdecznie gratulujemy oraz dziękujemy za udział w konkursie!

Nauczyciele świetlicy