szkola z misja duze

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Nauczyciele świetlicy zapraszaja wszystkich uczniów do udziału w światecznym konkursie :

„Najpiękniejsza ozdoba choinkowa".

Ozdoba choinkowa powinna być tak wykonana , żeby dało się ją powiesić na choince.
Do pracy należy dołączyć  informację z  imieniem i nazwiskiem oraz klasą autora.

Prace oceniane będą w dwóch kategoriach wiekowych:

- uczniowie klas 0-III

- uczniowie klas IV-VIII

Prace konkursowe prosimy przynosić do świetlic w budynku B klasy 0-III, klasy IV –VIII w budynku A do dnia 16.12.2019r. Wszystkie prace zostaną przekazane na coroczny kiermasz świąteczny, a pieniadze zebrane  z ich sprzedaży zostaną  przekazane na cele charytatywne.

Trzy najlepsze prace konkursowe z każdej kategorii wiekowej zostaną nagrodzone. Wyniki  będą ogłoszone na stronie szkoły w dniu 17 grudnia.

Serdecznie zapraszamy!

Nauczyciele świetlicy

WYNIKI KONKURSU ŚWIETLICOWEGO!

Rozstrzygnięcie świetlicowego konkursu,, Przedświąteczny dzień w fabryce Mikołaja ".

Miło nam ogłosić , iż w dniu 6 grudnia 2019 roku nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu świetlicowego „Przedświąteczny dzień w fabryce Mikołaja ”. Komisja Konkursowa miała trudne zadanie. Ostatecznie, po długich naradach Komisja przyznała:

Miejsce I   LENA SZKIRPAN 2A

Miejsce II   JAGODA WITESKA 1E

Miejsce III   KAROL NASKRĘT 1F

Wyróżnienie: JULIA ZIAJKIEWICZ 1C

Serdecznie gratulujemy laureatom. Po odbiór nagród oraz dyplomów uczniów zapraszamy do świetlicy szkolnej
w budynku B od 10 grudnia.

Nauczyciele świetlicy

Konkurs świetlicowy

Przedświąteczny dzień w fabryce Świętego Mikołaja

Już wkrótce Mikołajki, z tej okazji zapraszamy wszystkie dzieci uczęszczające do świetlicy z klas 0-III do wzięcia udziału w konkursie plastycznym.Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy plastycznej indywidualnej A4 dowolną płaską techniką ( rysunek, wyklejanka, wydzieranka itp.)

Czytaj więcej...

XIV Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Moje Fantazje - Mosty".

Zespół nauczycieli świetlicy SP nr 50 we Wrocławiu,serdecznie zaprasza dzieci ze szkolnych świetlic do udziału

XIV Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „MOJE FANTAZJE”.

Tegoroczna tematyka konkursu to: MOSTY (dowolna kompozycja).

Regulamin konkursu w załączniku.