Wyniki III Dolnośląskiego konkursu plastyczno - literackiego pt. ,,Więcej Nas łączy niż dzieli".

Serdecznie dziękujemy zarówno Uczniom, którzy wzięli udział w konkursie jak i ich Opiekunom.

Jesteśmy pod wrażeniem Waszej wrażliwości,dojrzałości, empatii i otwartości na drugiego człowieka.

Napawa Nas optymizmem to jak wielka jest Wasza świadomość znaczenia budowania mostów między ludźmi.

Potraficie likwidować bariery, łamać stereotypy, dostrzegać w ludziach coś więcej niż wygląd, pochodzenie czy wyznawaną religię.

Każdy z Nas jest inny ale nie gorszy. Chęć poznania, poświęcenia czasu na rozmowę, dialog jest furtką do akceptacji i zrozumienia.Każdemu człowiekowi należy się szacunek.Czerpmy z różnorodności, nie bójmy się jej bo przecież więcej Nas łączy niż dzieli!

Każdy inny, wszyscy równi!

Mamy ogromną przyjemność ogłosić wyniki III Dolnośląskiego Konkursu Plastyczno – Literackiego pt. ,,Więcej Nas łączy niż dzieli”.

Prace wyróżniały się różnorodnością treści jak i zastosowanych technik.

Kategoria - praca plastyczna klasy I – III :

I MIEJSCE: Witold Wiącek kl. II Szkoła Podstawowa nr 72 we Wrocławiu

II MIEJSCE : Amelia Surma kl.III Szkoła Podstawowa nr 72 we Wrocławiu

III MIEJSCE : Lena Ondrusko kl. II Szkoła Podstawowa nr 50 we Wrocławiu

Kategoria - praca plastyczna klasy IV - VIII:

I MIEJSCE :Aleksandra Pniaczek kl.V Szkoła Podstawowa nr 50 we Wrocławiu

II MIEJSCE: Mikołaj Niżyński kl. VIII ZS Ekola we Wrocławiu

III MIEJSCE: Małgorzata Toczek kl.IV ZSP nr 4 we Wrocławiu

Kategoria Esej:

I MIEJSCE EX AEQUO : Natalia Zinczuk kl. VIII Szkoła Podstawowa nr 72 we Wrocławiu

Kinga Suwała kl. VIII Szkoła Podstawowa nr 72 we Wrocławiu

II MIEJSCE: Mikołaj Niżyński kl. VIII ZS Ekola we Wrocławiu

III MIEJSCE: Alicja Szczebak kl. VII Szkoła Podstawowa nr 36 we Wrocławiu

Dziękujemy i zapraszamy do udziału w konkursie za rok!

Nagrody i dyplomy zostaną wysłane do laureatów pocztą.

Organizatorzy: Nauczyciele świetlicy

Koordynator: Edyta Podalak