szkola z misja duze

II edycja Szkolnego Konkursu Plastycznego "PIĘKNEJ, DUMNEJ, NIEPODLEGŁEJ..."

W celu uczczenia 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz z okazji ustanowienia roku 2020 Rokiem Bitwy Warszawskiej, w którym przypada jej stulecie, zapraszam wszystkich chętnych uczniów do udziału w II edycji Szkolnego Kokursu Plastycznego „PIĘKNEJ, DUMNEJ, NIEPODLEGŁEJ…”

Konkurs przewiduje następujący podział tematyczny dla poszczególnych kategorii wiekowych:
„Bukiet dla Niepodległej” - oddziały 0 - III;
„Polskie krajobrazy” - oddziały IV - VI;
„Cud nad Wisłą”- plakat promujący setną rocznicę Bitwy Warszawskiej i ustanowienie roku 2020 Rokiem Bitwy Warszawskiej- oddziały VII - VIII.

Termin dostarczenia prac upływa 7.11. 2019 r.

W budynku B uczniowie oddziałów 0 - III prace składają u p.Jolanty Komorowskiej. Oddziały IV – VIII prace konkursowe dostarczają do nauczycielki plastyki, p. Iwony Karandziej (s.7 w budynku A). Każda praca powinna zawierać na odwrocie czytelną, napisaną drukowanymi literami lub na komputerze, metryczkę: imię i nazwisko autora, nr klasy.Rodzic (opiekun prawny) wypełnia załącznik do regulaminu, w którym wyraża zgodę na udział dziecka w konkursie i przetwarzanie jego danych na cele związane z konkursem i jego promocją.
Regulamin konkursu oraz zgoda na udział są dostępne w poniższych załącznikach.

Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie.

Konkurs Dyrektora SP nr 50 we Wrocławiu
na projekt witryny szkolnej strony internetowej

Zapraszamy uczniów wszystkich oddziałów do uczestnictwa w VI edycji Konkursu Dyrektora SP nr 50 we Wrocławiu na projekt witryny szkolnej strony internetowej.
Regulamin konkursu wraz z drukiem zgody na uczestnictwo dziecka w/w konkursie jest dostępny poniżej.

Serdecznie zachęcamy do udziału.

Alicja Stęclik-Piotrowska

Załączniki:
Pobierz plik (VI edycja Konkursu Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 50 _na projekt witryny szkolnej strony internetowej.pdf)Regulamin[ ]241 kB
Pobierz plik (ZGODA-1.pdf)Zgoda[ ]117 kB

Wrocławscy policjanci ogłaszają konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych

Bardzo ważne jest, aby o zasadach bezpieczeństwa rozmawiać już od najmłodszych lat. Zbliżają się ferie. Należy ostrzegać dzieci, aby były ostrożne w kontaktach z nieznajomymi, nie tylko na ulicy lub podwórku, ale też w Internecie. Postęp w teleinformatyce sprawia, że niezmiernie łatwo jest nawiązać kontakt z drugą osobą – przez komunikatory, czaty i fora internetowe. Równie łatwo można też ukryć swoją tożsamość i udawać kogoś innego. Zasada ograniczonego zaufania to coś, o czym powinno pamiętać każde dziecko.
„Nie rozmawiaj z nieznajomymi” to tytuł konkursu organizowanego przez wrocławskich funkcjonariuszy dla uczniów szkół podstawowych z terenu Wrocławia i powiatu wrocławskiego. Aby wziąć udział w konkursie, należy wykonać pracę plastyczną. Powinna ona być zrobiona dowolną techniką, odręcznie. Może mieć formę plakatu albo obrazu. Tematem pracy plastycznej powinna być nazwa konkursu „Nie rozmawiaj z nieznajomymi” i przedstawiać sytuację, w której dziecko nie nawiązuje kontaktu z nieznajomym lub ostrzega przed lekkomyślnym zawieraniem znajomości.
Organizatorem konkursu jest Komenda Miejska Policji we Wrocławiu. Patronat nad konkursem objął Starosta Powiatu Wrocławskiego.
Prace wraz z kartą zgłoszeniową dostarczamy do 15 lutego 2019 r. nauczycielce plastyki (s.7, bud.A) lub wysyłamy indywidualnie do 20 lutego br. z wypełnioną kartą zgłoszeniową na adres: Komenda Miejska Policji we Wrocławiu ul. Sołtysowicka 21, 51-168 Wrocław; z dopiskiem „na konkurs plastyczny pt. Nie rozmawiaj z nieznajomymi” Prace można też dostarczyć osobiście pod wyżej wskazany adres.

Zachęcam do udziału w konkursie wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły.

Załączniki:
Pobierz plik (Końcowy regulamin konkursu NIE ROZMAWIAJ Z NIEZNAJOMYM_2018.doc.odt)Regulamin konkursu i oświadczenie[ ]17 kB

Wyniki I Szkolnego Konkursu Plastycznego „PIĘKNEJ, DUMNEJ, NIEPODLEGŁEJ…”

Miło mi poinformować o wynikach I Szkolnego Konkursu Plastycznego „PIĘKNEJ, DUMNEJ, NIEPODLEGŁEJ…”
Komisja konkursowa pod przewodnictwem Dyrektora SP nr 50, dr Przemysława Dubaniowskiego po trudnym wyborze, wynikającym z różnorodności i oryginalności prac, wyłoniła laureatów w poszczególnych kategoriach wiekowych.

W kategorii wiekowej I etapu edukacyjnego i oddziału „O” laureatami zostali:

Czytaj więcej...