VIII EDYCJA Konkursu Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 50 we Wrocławiu na projekt witryny szkolnej strony internetowej.

Serdecznie zapraszamy uczniów klas I – VIII do wzięcia udziału w VIII edycji Konkursu Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 50 we Wrocławiu na projekt witryny szkolnej strony internetowej.

Zadanie polega na wykonaniu płaskiej pracy plastycznej lub grafiki komputerowej na papierze w  formacie: 27cm x 8cm .

W tym roku szkolnym prace konkursowe  muszą zawierać w swojej kompozycji 2 istotne elementy:

- wizerunek uczniów, przejawiających dowolną aktywność (np. spacerujących przed szkołą, bawiących się na placu zabaw lub na boisku, na szkolnym skwerze, uprawiających sport itd.),

-pomnik przyrody – dąb „Nestor”, będący ważnym symbolem dla naszej społeczności szkolnej i dumą dla mieszkańców Wrocławia.

Uczniowie poszczególnych oddziałów powyższy temat przedstawiają w scenerii charakterystycznej dla danej pory roku:

Czytaj więcej...

PIĘKNO KRAJOBRAZÓW POLSKI - wyniki konkursu

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki III edycji Szkolnego Konkursu Plastycznego "PIĘKNEJ, DUMNEJ, NIEPODLEGŁEJ...", którego tematem przewodnim było “Piękno krajobrazów Polski”

I tak , w kategorii wiekowej klas I-III, kolejno miejsca otrzymują:
I m-ce Wiktoria Ptak, kl.ID
II m-ce Julia Płończak, kl. IIIE
III m-ce Jagoda Szajna, kl.ID
Wyróżnienia otrzymują (ex aequo):
Maja Ondrusko, kl.ID i Lena Ondrusko, kl.IIIB, Amelia i Liliana Akutko z kl.IIIE.

W kategorii wiekowej kl. IV-VIII :
I m-ce Urszula Zapotoczna, kl.VID
II m-ce Hanna Nowak, kl.VIF
III m-ce Maciej Czarnecki, kl.VIIC
Wyróżnienia otrzymują(ex aequo):
Wiktoria Andrzejewska, kl. VIE i Nina Duszyńska z kl.VIIE.

Serdecznie gratulujemy!!!

Dyplomy wraz z drobnymi upominkami dla laureatów i dyplomy dla wyróżnionych w konkursie przekazane zostaną wychowawcom i wręczone na koniec roku szkolnego.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za aktywność twórczą i ciekawe prace.
Iwona Karandziej

Sukces w XXIX Powiatowym Konkursie Plastycznym Wrocław. moje miasto (WNW)

Informuję o otrzymanych dzisiaj wynikach Konkursu Plastycznego -Wieże Wrocławia, wchodzącego w skład konkursów ubiegłorocznej edycji Wielkiej Nagrody Wrocławia, których rozstrzygniecie nastąpiło z opóźnieniem niezależnym od Organizatorów, spowodowanym przez pandemię.
Laureatkami w/w konkursu zostały dwie uczennice SP nr 50, które otrzymały za swoje piękne prace znaczące miejsca.
I miejsce - Milena Jabłecka z klasy IIIA,
III miejsce -Nikola Wrzesińska z kl.VIIB.

Serdecznie gratulujemy naszym laureatkom i życzymy dalszych sukcesów.
Dyplomy będą do odebrania od dnia 08.06.2021 w siedzibie Towarzystwa Miłośników Wrocławia, ul. Odrzańska 39/40 (kamieniczka „Małgosia”), pon.-pt. w godzinach 10.00 – 14.00.

Podziękowania dla wszystkich uczestników konkursu za aktywność twórczą i wspaniałe prace.
Pozdrawiam.
Iwona Karandziej

Konkurs na plakat - Bezpieczny Internet rozstrzygnięty

Miło nam poinformować, że w konkursie na plakat, dotyczący szeroko pojętego bezpieczeństwa w sieci, a zorganizowanym w naszej szkole w związku z obchodami Dnia Bezpiecznego Internetu, wyłoniono trzy równorzędne laureatki, którymi zostały :
Natasza Roziel - kl. VIE,
Sara Ciupryk - kl. VIB,
Urszula Iwańska - kl. VIIIB.

Laureatkom serdecznie gratulujemy sukcesu ! Wręczenie dyplomów i nagród przewidziane jest na zakończenie roku szkolnego.

Organizatorzy: Iwona Karandziej, Alicja Stęclik - Piotrowska, Barbara Godlewska