VI Szkolny Przegląd Młodych Talentów-WYNIKI

W dniu 21 marca 2023 roku odbył się w naszej szkole VI Szkolny Przegląd Młodych Talentów. Konkurs ten jest organizowany co roku, aby dać uczniom szkoły możliwość zaprezentowania swoich zdolności artystycznych i umiejętności (został zawieszony w latach 2020-2022 przez obostrzenia pandemiczne).

Eliminacje odbyły się w atrium, gdzie uczniowie mieli możliwość zaprezentowania swoich talentów. W konkursie wzięło udział 67 uczniów z różnych klas i różnych specjalizacji artystycznych, tj. muzyki, tańca, malarstwa,rzeźby, poezji oraz sztuk walki i nawet… wiązania butów.

Konkurs rozpoczął się od występu uczniów, którzy zaprezentowali swoje talenty muzyczne. Mogliśmy usłyszeć piękne utwory wykonane na perkusji, keyboardzie i skrzypcach. Uczniowie pokazali również swoje umiejętności w tańcu klasycznym, współczesnym i hip-hopowym.

Uczniowie prezentowali swoje prace malarskie, które wykonywali w czasie występów innych uczestników i prezentowali całej publiczności.

Po zakończeniu prezentacji uczniowie i nauczyciele mieli trudne zadanie wybrania najlepszych występów. Po długiej dyskusji i głosowaniu, jury ogłosiło zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Laureaci otrzymali nagrody, a ich występy zostaną zaprezentowane na szkolnym koncercie.

Szkolny konkurs talentów artystycznych był wspaniałą okazją do pokazania, że nasza szkoła ma wiele zdolnych i kreatywnych uczniów. Dzięki konkursowi, uczniowie mieli szansę zaprezentować swoje talenty i zainspirować innych do rozwijania swoich pasji artystycznych.

WYNIKI:

Jury w składzie:
p. Dyrektor Przemysław Dubaniowski,

p. Anna Krysztofińska (n-l muzyki, organizator),
p. Joanna Molęda-Słomka (n-l informatyki i opiekun Samorządu Uczniowskiego)

oraz 4 przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego

przyznało

Tytuł LAUREATA:

Janowi Turzańskiemu z klasy I c za rockową grę na perkusji,

Marcie Flis z klasy II c za grę na skrzypcach,

Sofii Mazur z klasy III c za wystawę rękodzieła.

Zofii Buczkowskiej z klasy IV a za ekspresowe wiązanie butów,

Zofii Wawrzynieckiej z klasy V f za taniec baletowy