Rozstrzygnięcie Konkursu Dyrektora SP nr 50 na projekt witryny szkolnej strony internetowej

Miło nam poinformować o wynikach VII edycji Konkursu Dyrektora SP nr 50 na projekt witryny szkolnej strony internetowej.
Komisja konkursowa pod przewodnictwem Pana Dyrektora Przemysława Dubaniowskiego spośród wszystkich prac plastycznych, w tym grafik komputerowych wybrała 12 prac, które będą zamieszczane jako baner na stronie internetowej naszej szkoły w danym miesiącu roku kalendarzowego.Z przyczyn niezależnych od nas startujemy od lutego 2021r., dlatego wybrana na styczeń praca będzie zamiennie prezentowana z pracą wybraną na miesiąc luty.W tym roku podjęta została decyzja o wyborze prac konkursowych na cały rok kalendarzowy, od stycznia do grudnia.
A oto lista laureatów konkursu w roku 2021 (wg kolejności zamieszczania prac na stronie szkoły):

Oliwia Piątek - kl. V B
Igor Holobrodko - kl. V B
Joanna Trzepizur - kl. IV B
Kinga Wolska - kl. IV D
Nina Duszyńska - kl. VII E
Emilia Wiercioch - kl. III B
Zofia Błasiak - kl. II F
Szymon Flis - kl. VII F
Antoni Makowiecki - kl. VI E
Natasza Roziel - VI E
Milena Bawolska - VI E
Natalia Olejnik - kl. I B

Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy!
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie się w projekt i w imieniu Pana Dyrektora zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu z początkiem roku szkolnego 2021/2022

Iwona Karandziej
Alicja Stęclik - Piotrowska