20.06.2024r.

loga wspolnie unicef wroclaw

Liveworksheets

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W KLASACH I-III

Zakończenie roku szkolnego jest nie tylko czasem podsumowań i refleksji, ale również momentem w którym uczniowie, nauczyciele oraz rodzice mogą wspólnie celebrować osiągnięcia i sukcesy mijającego roku. Przed uczniami teraz zasłużone wakacje, które są czasem odpoczynku i regeneracji przed kolejnym rokiem szkolnym. Dla wielu uczniów, zakończenie tego roku szkolnego oznacza także przejście do nowych etapów edukacyjnych i życiowych wyzwań.

Życzymy pięknych, bezpiecznych i słonecznych wakacji!!!

Do zobaczenia we wrześniu!!!

20240621 085121 2 koniec 2  koniec 3 koniec 6

koniec 7 koniec 9

koniec 10 Messenger creation 3462048b cb73 48a8 852d a48c9fc3f096

koniec 16

KLASA IIIF NA WYCIECZCE W PAWILONIE CZTERECH KOPUŁ

muzeum1 muzeum7

muzeum4 muzeum3 muzeum8

muzeum2 muzeum6

KAMPANIA „TYDZIEŃ DLA ZDROWIA”

03.06. – 07.07.2024 r.

CELE:

- aktywny udział uczniów w kampanii,

- propagowanie zdrowego stylu życia,

- wdrażanie i kształtowanie właściwych nawyków i przyzwyczajeń,

- kształtowanie postawy odpowiedzialności za zdrowie własne i innych.

ZADANIA DLA KLAS I - III:

1. W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH

Uświadomienie uczniom znaczenia aktywności fizycznej dla prawidłowego funkcjonowania organizmu oraz zdrowia psychicznego. Zorganizowanie klasowych zabaw ruchowych na boisku szkolnym oraz klasowej „aktywnej przerwy”. Omówienie sposobów spędzania wolnego czasu.

Prosta postawa to podstawa - przypomnienie uczniom o konieczności przyjmowania prawidłowej postawy w wykonywaniu codziennych czynności (pogadanka i ćwiczenia praktyczne).

1. ZDROWO JEMY – ZDROWO ROŚNIEMY

Rozmowa na temat związku między jakością pożywienia a zdrowiem. Uczniowie mogą przynieść swój ulubiony owoc lub warzywo i opowiedzieć kolegom o wartościach odżywczych tego produktu. Mogą też wykonać „Piramidę zdrowia”.

1. 06.2024 - DZIEŃ WALKI Z HAŁASEM

Poszerzenie wiedzy uczniów na temat powszechnej obecności hałasu w środowisku człowieka, jego szkodliwego wpływu na zdrowie oraz sposobów jego zmniejszania. UCZNIOWIE STARAJĄ SIĘ ZACHOWAĆ CISZĘ W KLASIE, NA KORYTARZU I W STOŁÓWCE.

1. DOBRY WZROK MAM – O OCZY DBAM

Rozmowa na temat roli zmysłu wzroku w życiu człowieka oraz higieny narządu wzroku.

1. 06.2023 – DZIEŃ SPORTU

Udział uczniów w wieloboju sportowym zorganizowanym przez nauczycieli wychowania fizycznego.

KLASA I A NA WYCIECZCE W ZAGRODZIE ALPAK AMIGOS

ALPAKI1  ALPAKI4 ALPAKI5